Menu
Your Cart

Vianočný darčekový poukaz

Vianočný darčekový poukaz
Novinka
Vianočný darčekový poukaz
20,00€
  • Stock: Na sklade
  • Model: poukaz1

Dostupné možnosti

Chcete potešiť svojich blízkych, no neviete, akú kožu či príslušenstvo by preferovali? Darujte im darčekový poukaz, vďaka ktorému budú mať možnosť si vybrať darček, z ktorého budú mať zaručenú radosť.


Po obdržaní vašej objednávky vám do 1 pracovného dňa zašleme na e-mail váš darčekový poukaz so zľavovým kódom, ktorý môžete vytlačiť a darovať vašemu blízkemu osobne, alebo mu ho preposlať elektronicky.


Obdarovaný potom len jednoducho pri vypĺňaní objednávky zadá kód poukazu, vďaka ktorému mu bude z výslednej sumy odpočítaná hodnota jeho kupónu.


Poukaz je možné uplatniť do 1.7.2022.

Ako veľký kus kože Vám pošleme

Keďže každé zviera je iné, aj každá koža je iná a inak veľká. Pri jej predaji je to preto zložitejšie, ako napríklad pri metráži látky. V našom e-shope nájdete 2 spôsoby riešenia tohto problému: pri menších kusoch kože si môžete priamo navoliť konkrétny kus s jeho rozmermi, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pri väčších kusoch, ktoré sú rezané podľa štandardne zaužívaných rezov kože, tieto kusy v našom sklade rozdeľujeme do kategórii podľa rozmedzia veľkosti. Nevieme vám zaručiť presný rozmer. Veríme však, že tento spôsob bude vyhovovať aj našim zákazníkom aj nám, ako predajcom, a to z nasledujúcich dôvodov:

1) Ceny sú určované podľa minimálneho rozmeru. Zákazník teda dostane buď to, za čo si zaplatil, alebo niekoľko dm2 naviac, ako „darček“

2) Väčšie kusy kože teda predstavujú pre nás, ako predajcov, stratu. Tá je však kompenzovaná naším ušetreným časom vybavenia objednávky, vďaka jednoduchosti tohto spôsobu fakturovania.

Dúfame, že aj vám, našim zákazníkom, tento systém nákup uľahčí a že sa k nám budete vždy s radosťou vracať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA