Menu
Your Cart

Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy

Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy
Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy
Novinka TOP
Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy
Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy
Pigmentovaná koža čierna - menšie kusy
0,50€
  • Stock: Na sklade
  • Model: 601168

Dostupné možnosti

Chromočinená pigmentovaná hovädzia koža hrúbky 0,9 – 1,1mm. Primárne využitie má v čalúnnickom odvetví, tiež je obľúbená na výrobu detských capačiek a ekonomických kožených výrobkov.


Do našej ponuky sme sa rozhodli zaradiť aj menšie kusy kože, aby sme vyhoveli potrebám všetkých našich zákazníkov. Vo variantoch si prosím vyberte konkrétny kus, ktorý vám najviac vyhovuje. Z každého variantu máme len 1 kus. Pokiaľ máte záujem o väčší rozmer, môžete ho objednať v kategórií čalúnických koží. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože.

Ako veľký kus kože Vám pošleme

Keďže každé zviera je iné, aj každá koža je iná a inak veľká. Pri jej predaji je to preto zložitejšie, ako napríklad pri metráži látky. V našom e-shope nájdete 2 spôsoby riešenia tohto problému: pri menších kusoch kože si môžete priamo navoliť konkrétny kus s jeho rozmermi, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pri väčších kusoch, ktoré sú rezané podľa štandardne zaužívaných rezov kože, tieto kusy v našom sklade rozdeľujeme do kategórii podľa rozmedzia veľkosti. Nevieme vám zaručiť presný rozmer. Veríme však, že tento spôsob bude vyhovovať aj našim zákazníkom aj nám, ako predajcom, a to z nasledujúcich dôvodov:

1) Ceny sú určované podľa minimálneho rozmeru. Zákazník teda dostane buď to, za čo si zaplatil, alebo niekoľko dm2 naviac, ako „darček“

2) Väčšie kusy kože teda predstavujú pre nás, ako predajcov, stratu. Tá je však kompenzovaná naším ušetreným časom vybavenia objednávky, vďaka jednoduchosti tohto spôsobu fakturovania.

Dúfame, že aj vám, našim zákazníkom, tento systém nákup uľahčí a že sa k nám budete vždy s radosťou vracať.

Spoločné
Činenie chromočinená
Druh kože lícovka
Hrúbka tenká (do 1,2 mm)
Povrchová úprava pigmentovaná
Rez kože menšie kusy
Tvrdosť 1/6 mäkká
Typ kože hovädzia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA