Menu
Your Cart

Hladenica farbená

Anilínová hladenica koňak bioline – side Anilínová hladenica koňak bioline – side
Novinka
Luxusná anilínová triesločinená hovädzia polka, s jednotným matným povrchom v koňakovej farbe. Kompletne prírodné spracovanie zabezpečuje dosiahnutie najvyšších štandardov kožiarskeho premyslu. Pracovať s touto kožou je zážitok a výrobky z nej nemajú konkurenciu. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené..
95,00€
Anilínová hladenica koňak new port bioline – side Anilínová hladenica koňak new port bioline – side
Novinka
Luxusná anilínová triesločinená hovädzia polka, s lesklou povrchovou úpravou s nepravidelným sfarbením vo vintage štýle v koňakovej farbe. Jej prírodné spracovanie zabezpečuje dosiahnutie najvyšších štandardov kožiarskeho premyslu. Pracovať s touto kožou je zážitok a výrobky z nej nemajú konkurenciu..
95,00€
Farbená hladenica - belly Farbená hladenica - belly
Novinka TOP
Semi-anilíonová triesločinená talianska hovädzia hladenica. Farbená je kvalitnou anilínovou farbou a dokončená tenkou vrstvou pigmentov a ochrannou vrstvou. Kvalita odpovedá tomu, že koža pochádza z brucha zvieraťa. Nachádzajú sa na nej vrásky a rôzne nedokonalosti, tvar nie je rovnomerný (viď posle..
63,00€
Farbená hladenica - menšie kusy Farbená hladenica - menšie kusy
Novinka TOP
Do našej ponuky sme sa rozhodli zaradiť aj menšie kusy kvalitnej triesločinenej hovädzej hladenice, aby sme vyhoveli potrebám všetkých našich zákazníkov. Vo variantoch si prosím vyberte konkrétny kus, ktorý vám najviac vyhovuje. Z každého variantu máme len 1 kus. Koža je rezaná z produktu Farbe..
0,85€
Opaskovica čierna Opaskovica čierna
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 56cm x 147cm. Jednotková cena za m2: 110 €. Cena za kus veľkosti 0,82m2: 90,20 €...
90,20€
Pull-up opaskovica dymová - ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA Pull-up opaskovica dymová - ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 66cm x 140cm. Farba je  dymová s pull-up efektom (v ohyboch sa "vyťahá" a je svetlejšia). Ide o posledný kus, ktorý sa pri preprave ošúchal (viď foto), v závislosti na čom..
73,60€
Pull-up opaskovica hnedá - mierne ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA Pull-up opaskovica hnedá - mierne ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 72cm x 135cm. Farba je  hnedá s pull-up efektom (v ohyboch sa "vyťahá" a je svetlejšia). Ide o posledný kus, ktorý sa pri preprave mierne ošúchal (viď foto), v závislosti ..
87,30€
Pull-up opaskovica koňaková - ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA Pull-up opaskovica koňaková - ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 65cm x 140cm. Farba je  koňaková s pull-up efektom (v ohyboch sa "vyťahá" a je svetlejšia). Ide o posledný kus, ktorý sa pri preprave ošúchal (viď foto), v závislosti na č..
72,80€
Pull-up opaskovica tmavo hnedá - mierne ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA Pull-up opaskovica tmavo hnedá - mierne ošúchaná - ZNÍŽENÁ CENA
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 70cm x 140cm. Farba je tmavo hnedá s pull-up efektom (v ohyboch sa "vyťahá" a je svetlejšia). Ide o posledný kus, ktorý sa pri preprave mierne ošúchal (viď foto), v závislosti ..
88,20€
Pull-up opaskovica tmavo modrá Pull-up opaskovica tmavo modrá
Novinka
Krásna hrubá triesločinená koža vhodná na opasky, púzdra, obojky a iné výrobky vysokej odolnosti. Ide o krupón rozmerov cca 69cm x 153cm. Farba je veľmi tmavo modrá s miernym pull-up efektom (v ohyboch sa "vyťahá" a je svetlejšia), v niektorých odtieňoch svetla vyzerá ako čierna. Jednotková cena za ..
115,50€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)