Menu
Your Cart

O nás

Vitajte na našej stránke!

Ako náš príbeh začal? Láskou. Lukáš miluje Mimu a Mima miluje Lukáša. Lukáš miluje nože, a tak jedného dňa poprosil Mimu, či by mu na jedného z jeho obľúbencov nespravila kožené púzdro. Mima miluje nové výzvy, preto sa do toho hneď pustila. A vtedy nastal problém. Mima zistila, že na Slovensku nevie kúpiť kožu, ktorá by vyhovovala jej požiadavkám. Nevadí, objednala zo zahraničia a pustila sa do práce. Ušila púzdro. Potom ušila náramok na hodinky. Barefootové topánky. Ďalšie topánky, ďalší náramok a capačky.

A vtedy to prišlo. Láska. Koža. Tá vôňa, tá štruktúra, ten zvuk... Mima sa začala vo veľkom vzdelávať a Lukáš nemal na výber, každý večer musel počúvať, čo nové sa dnes dozvedela...

Náš príbeh sa neskôr začal podozrivo podobať príbehom kvalitných e-shopov. Mali sme produkt, ktorý sme milovali, jeho ponuka na Slovensku však ani zďaleka nezodpovedala našim štandardom, a to hlavne kvalitatívnym. Tak sme sa rozhodli, že štandard nastavíme my. Dnes sú našimi dodávateľmi najkvalitnejšie európske koželužne s dlhoročnou tradíciou vo svojom remesle. Ako to už v remesle býva, kvalita ich výrobkov je zaručená po generácie precízne stráženými výrobnými tajomstvami a my sme veľmi vďační, že vám môžeme prinášať ich výrobky.

A ešte je tu jedna láska. Naši zákazníci. Ako malá firma si vás veľmi vážime a preto sa snažíme napĺňať vaše priania najlepšie, ako vieme. Vždy sa veľmi tešíme z vašich pozitívnych ohlasov na naše kože. Mnohí zákazníci sa k nám radi a často vracajú a tým vytvárajú novú komunitu, rodinu. Ďakujeme, že vás máme.

S úctou,

Lukáš a Miriama Zajacovci