Menu
Your Cart

čalúnická, nad 2m

Pigmentovaná koža 1,4mm
Novinka TOP
Chromočinená pigmentovaná hovädzia koža hrúbky 1,3 – 1,5mm. Primárne využitie má v čalúnnickom odvetví, tiež je obľúbená na výrobu detských capačiek a ekonomických kožených výrobkov. Chromočinená koža je mäkká, samostatne nedrží svoj tvar. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože.&n..
38,00€
Pigmentovaná koža 1mm
Novinka TOP
Chromočinená pigmentovaná hovädzia koža hrúbky 0,9 – 1,1mm. Primárne využitie má v čalúnnickom odvetví, tiež je obľúbená na výrobu detských capačiek a ekonomických kožených výrobkov. Chromočinená koža je mäkká, samostatne nedrží svoj tvar. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože. O..
35,00€
Rustikálna pigmentovaná koža
Novinka
Chromočinená pigmentovaná hovädzia koža hrúbky 0,9 – 1,1mm, veľmi jemne melírovaná dvojtónovým efektom v nepravideľných vzoroch, s vysokým leskom. Koža je veľmi vhodná na čalúnenie rustikálneho nábytku, krásne vynikne v kombinácií s drevom alebo kovom. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože..
37,00€
Vzorníky čalúnických koží Vzorníky čalúnických koží
Novinka TOP
V našej ponuke pre čalúnikov máme 8 rád druhov čalúnických koží, medzi ktorými si môžete vybrať zo 152 rôznych koží. Ceny za m2 sa pohybujú v rozmedzí 32€ - 45€ s DPH (nie sme platci). Kože je možné objednať len po celých kusoch (1 kus má cca 4m2), účtuje sa podľa skutočnej vyznačenej veľk..
20,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)