Menu
Your Cart

Príslušenstvo

Farba na kožu Eco-Flo 132ml
Novinka TOP
Vodou riediteľná farba Eco-Flo vhodná na farbenie väčších plôch aj detailov vyrazených do kože. Viacerými nátermi dosiahnete tmavší odtieň. Po nafarbení kože je vhodné použiť voskovú povrchovú ochranu. Výrobky Eco-Flo sú ekologické výrobky šetrné k prírode, s veľmi nízkym obsahom prchavých organický..
8,70€
Farba na kožu Eco-Flo Hi-Lite 132ml
Novinka TOP
Vodou riediteľná farba Eco-Flo Hi-Lite, ideálna na farbenie zdobenej hladenice. Farba vyrvára ľahký starožitný vzhľad. Viacerými nátermi dosiahnete tmavší odtieň. Po nafarbení kože je vhodné použiť voskovú povrchovú ochranu. Výrobky Eco-Flo sú ekologické výrobky šetrné k prírode, s veľmi nízkym obsa..
9,90€
Ihly čalúnické dlhé - 150 mm
Novinka TOP
Čalúnické matracové ihly, určené k prepichnutiu hrubších vankúšov, matracov a pod. Rozmery očka sú 1x7 mm, priemer drôtu 2,3 mm. Balenie obsahuje 2ks ihiel...
3,50€
Obuvnícka niť
Novinka TOP
Vysokopevná polyesterová niť na šitie a opravy topánok, kabeliek, čalúnenie atď. Vhodná na strojové aj ručné šitie. 14tex x 2x3, hrúbka cca 0,3mm, návin 50m..
0,90€
Ostré ihly na kožu 2ks
Novinka TOP
Kvalitné ihly na ručné šitie kože vyrobené v nemecku. Vďaka trojhrannému ostriu lahšie prepichnú kožu. Vhodné sú na tenšiu chromočinenú kožu. Zloženie: magnetický kovDĺžka: 46mm, 53mmPriemer drôtu: 1mm, 1,3mmBalenie obsahuje 2ks..
2,50€
Strojové ihly na kožu Schmetz
Novinka TOP
Strojové ihly určené na prešitie kože a koženky. Z jednej strany majú plôšku a špeciálne skosenie pre lepší prienik do kože. Neohýbajú sa a nepoškodzujú materiál. Balenie obsahuje 5ks ihiel vo veľkostiach: 80/12 (2ks), 90/14 (2ks), 100/16 (3ks)..
3,50€
Tupé ihly na kožu 2ks
Novinka TOP
Ihly s tupou špičkou na šitie kože, koženky alebo iných pevných látok. Ihly nie sú vhodné na prepichovanie kože, preto je potrebné ju najskôr nadierovať. Ideálne sú na remeselné šitie trieslom činenej kože ako aj hrubšej chrómom činenej. Zloženie: magnetický kovDĺžka: 5 cmPriemer drôtu: 1,5 mmV..
1,90€
Vlnené bambuľky 10ks
Novinka TOP
Vlnené bambuľky na nanášanie farby na kožu, výborné na farbenie hrán a opaskov. V balení sa nachádza 10 kusov bambuliek...
4,00€
Vlnené bambuľky 5ks
Novinka TOP
Vlnené bambuľky na nanášanie farby na kožu, výborné na farbenie hrán a opaskov. V balení sa nachádza 5 kusov bambuliek...
2,50€
Vosková ochrana Eco-Flo 130ml
Novinka TOP
Vodou riediteľný voskový kondicionér a povrchová úprava. Vytvára odolný voskový povrch, ktorý odoláva vode a nečistotám. Vhodná na nefarbenú aj farbenú hladenicu. Môžete použiť na obnovu starbúcej suchej kože. Výrobky Eco-Flo sú ekologické výrobky šetrné k prírode, s veľmi nízkym obsahom prchavých o..
9,90€
Voskovaná niť 0,9mm
Novinka TOP
Voskovaná polyesterová niť vhodná na ručné šitie kože. Šírka 0,9mm, návin 100m...
6,50€
Voskovaná niť 1mm
Novinka TOP
Voskovaná polyesterová niť vhodná na ručné šitie kože. Šírka 1mm, návin 100m...
4,50€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)