Menu
Your Cart

Hovädzia hladenica – menšie kusy

Hovädzia hladenica – menšie kusy
TOP
Hovädzia hladenica – menšie kusy
0,85€
  • Stock: Na sklade
  • Model: 101

Dostupné možnosti

Do našej ponuky sme sa rozhodli zaradiť aj menšie kusy kvalitnej triesločinenej hovädzej hladenice, aby sme vyhoveli potrebám všetkých našich zákazníkov. Vo variantoch si prosím vyberte konkrétny kus, ktorý vám najviac vyhovuje. V údajoch uvádzame iba veľkosť, nie konkrétne rozmery, pretože neide o presné obdĺžniky. Pomery strán ale režeme v pomere 1:1 až 1:2, aby vznikli pekné kúsky kože vhodné na menšie projekty. Pokiaľ by ste potrebovali, neváhajte nás kontaktovať a konkrétny kus kože vám radi premeriame. Z každého variantu máme len 1 kus. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože.


Jednotkové ceny:


Hrúbka do 3mm, 1. trieda = 1,20€ / dm2

Hrúbka do 3mm, 2. trieda = 0,85€ / dm2

Hrúbka nad 3mm, 1. trieda = 1,40€ / dm2

Hrúbka nad 3mm, 2. trieda = 0,95€ / dm2

Ako veľký kus kože Vám pošleme

Keďže každé zviera je iné, aj každá koža je iná a inak veľká. Pri jej predaji je to preto zložitejšie, ako napríklad pri metráži látky. V našom e-shope nájdete 2 spôsoby riešenia tohto problému: pri menších kusoch kože si môžete priamo navoliť konkrétny kus s jeho rozmermi, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pri väčších kusoch, ktoré sú rezané podľa štandardne zaužívaných rezov kože, tieto kusy v našom sklade rozdeľujeme do kategórii podľa rozmedzia veľkosti. Nevieme vám zaručiť presný rozmer. Veríme však, že tento spôsob bude vyhovovať aj našim zákazníkom aj nám, ako predajcom, a to z nasledujúcich dôvodov:

1) Ceny sú určované podľa minimálneho rozmeru. Zákazník teda dostane buď to, za čo si zaplatil, alebo niekoľko dm2 naviac, ako „darček“

2) Väčšie kusy kože teda predstavujú pre nás, ako predajcov, stratu. Tá je však kompenzovaná naším ušetreným časom vybavenia objednávky, vďaka jednoduchosti tohto spôsobu fakturovania.

Dúfame, že aj vám, našim zákazníkom, tento systém nákup uľahčí a že sa k nám budete vždy s radosťou vracať.

Spoločné
Činenietriesločinená
Druh koželícovka
Hrúbkarôzne
Kvalitarôzne
Povrchová úpravabez povrchovej úpravy
Rez kožerôzne
Tvrdosť3/6 polotvrdá
Typ kožehovädzia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA