Menu
Your Cart

Prémiový full grain velúr – single bend 2mm

Prémiový full grain velúr – single bend 2mm
Prémiový full grain velúr – single bend 2mm
53,00€
  • Stock: Na sklade
  • Model: 572

Velúr výnimočný vo svojej kategórií. Zatiaľ čo drtivá väčšina produkcie velúrov sa vyrába zo štiepenky, tento produkt je vytvorený z lícovky (velúr je brúsený po rubovej strane, tá teda predstavuje hlavnú, vrchnú stranu. Obsiahnutá lícová strana mu dodáva pevnosť a odolnosť neporovnateľne vyššiu, ako pri štiepenkových velúroch).  Naviac ide o krupón, teda najkvalitnejšiu časť býčej kože, ktorá je veľmi pevná a odolná. Vďaka tomu, že ide o lícovku, nie je ho treba podšívať. Vytvoríte z neho veľmi odolné, luxusné kožené výrobky s krásnym semišovým povrchom. Na koži sa môžu nachádzať prirodzené znaky kože. Cena za 1 m². Vo variantoch veľkosti si vyberte preferovanú veľkosť kusu, cena je vypočítaná podľa minimálneho rozmeru, ktorý dostanete.

Ako veľký kus kože Vám pošleme

Keďže každé zviera je iné, aj každá koža je iná a inak veľká. Pri jej predaji je to preto zložitejšie, ako napríklad pri metráži látky. V našom e-shope nájdete 2 spôsoby riešenia tohto problému: pri menších kusoch kože si môžete priamo navoliť konkrétny kus s jeho rozmermi, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pri väčších kusoch, ktoré sú rezané podľa štandardne zaužívaných rezov kože, tieto kusy v našom sklade rozdeľujeme do kategórii podľa rozmedzia veľkosti. Nevieme vám zaručiť presný rozmer. Veríme však, že tento spôsob bude vyhovovať aj našim zákazníkom aj nám, ako predajcom, a to z nasledujúcich dôvodov:

1) Ceny sú určované podľa minimálneho rozmeru. Zákazník teda dostane buď to, za čo si zaplatil, alebo niekoľko dm2 naviac, ako „darček“

2) Väčšie kusy kože teda predstavujú pre nás, ako predajcov, stratu. Tá je však kompenzovaná naším ušetreným časom vybavenia objednávky, vďaka jednoduchosti tohto spôsobu fakturovania.

Dúfame, že aj vám, našim zákazníkom, tento systém nákup uľahčí a že sa k nám budete vždy s radosťou vracať.

Spoločné
Čineniechromočinená
Druh koželícovka
Hrúbkanormálna (1,2 - 2,5 mm)
Povrchová úpravavelúr
Rez kožesingle bend
Tvrdosť2/6 mäkká
Typ kožehovädzia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA