Menu
Your Cart

ZNÍŽENÁ CENA - Tmavosivá koža s jemným zrnom 5,20m2

ZNÍŽENÁ CENA - Tmavosivá koža s jemným zrnom 5,20m2
Novinka
ZNÍŽENÁ CENA - Tmavosivá koža s jemným zrnom 5,20m2
130,00€
  • Stock: Na sklade
  • Model: 1106

Za veľmi výhodnú cenu predávame celú čalúnickú kožu veľkosti 5,20 m2, hrúbky cca 1mm.


V STREDE KOŽE SA NACHÁDZA DIERA.


Kožu ponúkame za jednotkovú cenu 25/m2, celý kus teda stojí 130€. O vzorku môžete požiadať cez e-mail alebo náš kontaktný formulár.

Ako veľký kus kože Vám pošleme

Keďže každé zviera je iné, aj každá koža je iná a inak veľká. Pri jej predaji je to preto zložitejšie, ako napríklad pri metráži látky. V našom e-shope nájdete 2 spôsoby riešenia tohto problému: pri menších kusoch kože si môžete priamo navoliť konkrétny kus s jeho rozmermi, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pri väčších kusoch, ktoré sú rezané podľa štandardne zaužívaných rezov kože, tieto kusy v našom sklade rozdeľujeme do kategórii podľa rozmedzia veľkosti. Nevieme vám zaručiť presný rozmer. Veríme však, že tento spôsob bude vyhovovať aj našim zákazníkom aj nám, ako predajcom, a to z nasledujúcich dôvodov:

1) Ceny sú určované podľa minimálneho rozmeru. Zákazník teda dostane buď to, za čo si zaplatil, alebo niekoľko dm2 naviac, ako „darček“

2) Väčšie kusy kože teda predstavujú pre nás, ako predajcov, stratu. Tá je však kompenzovaná naším ušetreným časom vybavenia objednávky, vďaka jednoduchosti tohto spôsobu fakturovania.

Dúfame, že aj vám, našim zákazníkom, tento systém nákup uľahčí a že sa k nám budete vždy s radosťou vracať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA